Сальник колінвалу перед. BMW 1, 3, 5, 7, X1, X3, X5 1.6-3.0 i 00- (65x79x20), виробник: BGA, код: OS8317
- Готово до відправки
- Код: OS8317
572 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BGA |
| Код запчастини | OS8317 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴


