Гальмівний диск перед. i10, Picanto (04-21), виробник: BREMSI, код: CD7268V
- Готово до відправки
- Код: CD7268V
1 083 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bremsi |
| Код запчастини | CD7268V |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 48.9 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴


